• Volná místa
    Komplexní řešení problematiky dopravní infrastruktury

Projektant/ka – plánování organizace výstavby

Středisko Hradec Králové, Horova 1767/26, Hradec Králové, Pražské Předměstí

Jsme SUDOP PRAHA a.s., moderní a prosperující společnost, která se věnuje projektové, konzultační a inženýrské činnosti. Specializujeme se na komplexní řešení problematiky dopravní infrastruktury, železničních staveb, silničních a dálničních staveb a systémů městské hromadné dopravy. Řadíme se mezi nejvýznamnější konzultační firmy v České republice.

Staňte se součástí týmu špičkových odborníků a připojte se k nám na cestu plnou výzev.

(hrubý měsíční plat)
Nástup možný ihned, či dle dohody.

Co vás čeká

  • Plánování organizace výstavby především velkých železničních a silničních staveb

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Ukončené VŠ vzdělání; zaměření na dopravní stavby
  • Základní znalosti ovládání MS Office,
  • Zájem, samostatnost, pečlivost a odpovědnost
  • Přiměřenou úroveň komunikace pro práci v projekčním týmu

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Základní znalost alespoň jednoho z grafických editorů MicroStation/AutoCAD.

Co vám můžeme nabídnout

  • Zázemí zavedené, stabilní projekční firmy se sedmdesátiletou historií, která je v oboru dopravních staveb špičkou na tuzemském trhu
  • Atraktivní mzdové ohodnocení a širokou škálu skvělých benefitů.
  • Zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci při řešení velkých dopravních staveb.
  • Oporu ve zkušeném týmu, který vám vždy pomůže.
  • Zázemí pro práci vybavené moderní výpočetní technikou.
  • Podporu osobního rozvoje pod vedením špiček v oboru, možnost profesního růstu či jazykového vzdělávání.

Přidejte se k nám a pojďme společně řešit technologické výzvy. Pokud jste otevřený/á novým příležitostem a zní vám naše nabídka zajímavě, rádi se s vámi spojíme. Neváhejte a pošlete nám životopis. Budeme se těšit na společnou inspirativní cestu!

Nesplňujete všechny uvedené požadavky, ale jen některé? Nevadí, i tak si váš životopis rádi projdeme. Potřebné dovednosti vás buď doučíme, nebo vám nabídneme jinou vhodnou pracovní pozici.

Se všemi detaily vás seznámí:
Ing.Veronika Col, tel. 703 462 466 nebo Alexander Molnár, tel: 705 628 685

Prohlášení: Vaše poskytnuté údaje nebudou využity jiným způsobem než v rámci platného výběrového řízení na pozici. Po ukončení tohoto řízení budou údaje zlikvidovány.

Zasláním životopisu a dalších příloh vyjadřujete svůj souhlas, aby společnost SUDOP PRAHA a.s., se sídlem v Praze 3, Olšanská 1a, IČ 25793349, uchovávala a zpracovávala Vámi dobrovolně poskytnutá data pro účely personální činnosti v návaznosti na zákon 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů.

Kontaktní formulář

Děkujeme za vyplnění formuláře, brzy se Vám ozveme.